Кошик
703 відгуків
+380 (67) 938-15-90
+380 (93) 857-46-46
+380 (50) 033-87-47
интернет-магазин • BEDUIN •

ЧАСТІ ПИТАННЯ при використанні палички Місвак

ЧАСТІ ПИТАННЯ при використанні палички Місвак

1. З якого віку можна користуватися Місвак дітям?
Дітям можна давати жувати Місвак по-трохи приблизно з 4-5 місяців. Місвак сприяє більш легкому прорізуванню зубів. Однак, давати дитинці Місвак необхідно тільки при контролі дорослого щоб уникнути проковтування палички або травмування горла.

2. Як зберігати відкриту паличку?
Зберігати відкриту паличку слід в прохолодному місці. Краще всього в холодильнику, на дверцятах або у відділенні для фруктів. Не варто зберігати Місвак в морозилці т. к. заморожування-розморожування негативно впливає на якість Місвак.

3. Як довго можна використовувати размочаленный кінець палички - поки сам не зітре або обрізати? А якщо обрізати, то коли?
Ми рекомендуємо обрізати пензлик після 2-3 разів використання, але можна використовувати і більшу кількість разів. Йоги рекомендує використовувати пензлик тільки один раз т. к. вважають, що після використання щітка сильно інфікується і краще взагалі не чистити зуби, ніж використовувати щітку повторно. Саме тому вони не користуються звичайними багаторазовими зубними щітками.

4. Як їм чистити? Навіть після того як разжевала пензлик, паличка занадто жорстка. Скільки часу її треба розжовувати?
Розжовувати потрібно до того моменту, коли всі волокна відділятися один від одного. Виходячи з досвіду, це досягається за 5-10 сильних стиснень пензлика задніми зубами. Тоненькі палички разжевываются швидше, товсті трохи довше. Крім того, жорсткість розжованих паличок також відрізняється. Тоненькі - більш м'які, товсті - більш жорсткі. Якщо паличка зберігалася не в пакетику і підсохла, то її слід попередньо розмочити. Сухі палички мають дуже жорстку щетину. Також слід враховувати, що самі зуби бажано чистити бічною поверхнею пензлика, тобто не кінчиком пензлика, а поверхнею волокон. Передню поверхню зубів зручно чистити обертаючи паличку навколо своєї осі, а рух по очищенню тильній поверхні зубів приблизно такі, як коли прибирають зайву фарбу з малярської кисті про край банки. Кінчиками волокон слід чистити тільки між зубами.

5. Знайома питає, чи можна користуватись цією паличкою, якщо передні зуби нарощены (+ нерви видалені)?
Можна. Ніхто з наших покупців не скаржився на те, що нарощені зуби якось постраждали від Місвак. Навпаки, всі були дуже задоволені. Колір нарощенной пломби підганяється під природний колір Ваших зубів. Оскільки Місвак не містить агресивні відбілюючі компоненти, то не освітлює Ваш природний колір і пломба за кольором не буде відрізнятися від рідних зубів. А от різні химческие засоби для відбілювання зубів відбілюють тільки природні зуби, а його немає. Тому, при їх використання пломба може виділятися.

6. Не є протипоказанням до застосування вагітність або годування груддю?
Місвак можна використовувати під час вагітності та грудного вигодовування. Під час вагітності обмежують як правило, вживання речовин, які можуть вплинути на скоротливу діяльність матки або здатні викликати алергію у дитини, але Місвак не володіє цими властивостями. У цьому плані він більш безпечний, ніж зубні пасти.

Вважається, що під час грудного вигодовування деяким матерям слід виключити з раціону деякі спеції, наприклад, хрін т. к. смак молока може не сподобається дитині. Місвак за смаком дещо нагадує хрін, але він істотно м'якше. Крім того, Місвак Ви не вживаєте в їжу, тому навряд чи він зможе вплинути на смак молока. З іншого боку Місвак благотворно впливає на процеси травлення, що добре як для мами, так і для дитини.

7. Як почистити внутрішню поверхню зубів?
Внутрішня поверхня зубів чиститься бічною поверхнею пензлика, тобто не кінчиком пензлика, а її волокнами. Руху вимітаючі, приблизно такі, як коли прибирають зайву фарбу з малярської кисті про край банки. Також можна відрізати маленький шматочок від палички приблизно 2 мм, розжовувати його в роті і потім покатати мовою з внутрішньої та зовнішньої сторони зубів.

8. Що таке Місвак?
Місвак (Сивак) - це чистка зубів і те, що чистять зуби, видаляють залишки їжі, знімають наліт. (араб.)

Поняття місвак (сивак) застосовується до суку дерева, гілочки або корені, а також інших предметів, які масажують ясна і очищають зуби. Як правило, в якості місвак використовують коріння або гілля різних дерев: горчичноре дерево, оливкове дерево та ін Коріння і гілочки можуть використовуватися відразу ж або высушиваться і зберігатися в сухому вигляді.

9. У чому відмінність свіжого Місвак від сушеного?
Свіжий місвак більш приємний у використанні, його волокна м'які і гнучкі, не пошкоджують десни. Смак свіжого місвак приємний, освіжаючий яскраво виражений. Найголовніше, свіжий місвак більш корисний, оскільки в ньому міститься значно більше корисних речовин. Однак, у свіжого місвак сильно обмежений строк зберігання, крім того, він також вимогливий і до умов зберігання (прохолодне місце). Сушений місвак не вимагає особливих умов зберігання і володіє і термін придатності його практично не обмежений. Однак сушений місвак втрачає велику частину своїх унікальних властивостей, а смак його не настільки приємний, як у свіжого.

10. Чим відрізняються палички Місвак з корінців від паличок з гілочок?
Місвак з корінців більш гнучкий і соковитий. Їм зручніше користуватися. Гілочки більш жорсткі і менш соковиті.

11. Містить Місвак будь-які консерванти?
Наш місвак консервирован натуральним харчовим інгредієнтом (похідна витяжки горобини), що з одного боку забезпечує достатній термін зберігання, а з іншого боку дозволяє обходитися без шкідливої хімії. Наскільки нам відомо, деякі фірми йдуть на експерименти і продають неконсервированный місвак у вакуумній упаковці. Однак, це є неприпустимим порушенням вакуумної технології, що не тільки сильно скорочує термін зберігання Мисвка, але і може бути небезпечно для здоров'я, оскільки створює ідеальне середовище для розмноження анаеробних бактерій і грибків. Оскільки Місвак тісно контактує зі слизової ротової порожнини ми не хочемо піддавати наших покупців небезпеки і продаємо місвак приготовлений відповідно до перевіреної рецептурою виробника, на який він дає гарантію. Навіть при використанні консерванту термін придатності в закритому стані приблизно рік з моменту виробництва (при температурі не вище +15С). Після відкриття строк зберігання свіжого місвак в холодильнику приблизно 2 місяці. При зберіганні при кімнатній температурі термін зберігання скорочується приблизно в 2 рази.

12. А використання цих паличок можна поєднувати з гомеопатичним лікуванням?
Звичайно, краще порадитися зі своїм лікарем. Але серед наших покупців багато застосовують ГОЛ. і випадків антидотирования зафіксовано не було.

13. А він не псує емаль?
Місвак не псує емаль оскільки в ньому немає абразивних компонентів. Однак, у випадку підвищеної стертості емалі зубів, та при запальних захворюваннях пародонта (гінгівіт, пародонтоз) рекомендуються використовувати більш тонкий Місвак, т. до. його пензлика більш м'які. Також слід стежити за тим, щоб Місвак не сох, т. к. у висохлого місвак пензлик набагато більш жорстка. Оптимальні умови зберігання – в пакетику в холодильнику.

14. У мене після чищення Місвак зуби поболюють. Сильно не тру, тільки щоб вичистити, як слід. Що робити?
Слід дотримуватися наступних рекомендацій.

- чисть зуби тільки вологою паличкою. Якщо паличка підсохла – попередньо розмочити.
- кінчиками волокон слід чистити тільки між зубами
- передню поверхню зубів чистити, обертаючи паличку навколо своєї осі, поперек зуба, так щоб обертання було направлено від ясен до краю зуба.
- задні зуби і тильну поверхню передніх зубів чистити вимітаючими рухами, приблизно такими, коли прибирають зайву фарбу з малярської кисті про край банки.

15. А який у них термін придатності?
Термін придатності в закритій упаковці 12 місяців при температурі не вище +15С, відкриту упаковку зберігати в холодильнику протягом 2-3 місяців. При кімнатній температурі термін придатності скорочується в 2-3 рази.

16. Чи Правда, що Місвак відбілює зуби?
Правда. Місвак дуже добре відбілює зуби, але тільки до їх природного кольору.

17. Сьогодні взяла чистити і десна і куточки губ сильно щипає. До цього було все нормально. З чим це може бути пов'язано?
Швидше за все, це пов'язано з тим, що в ротовій порожнині з'явилася якась інфекція. Пряний сік Місвак служить індикатором. У цьому випадку рекомендується очищаючі процедури проводити частіше, і, кожен раз свіжої пензликом. Також рекомендується в таких випадках відрізати невеликий шматочок Місвак (2-3 мм) і ретельно пожувати його кілька хвилин. В крайньому випадку, якщо подразнення не проходить, можна прополоскати ротову порожнину розчином перекису водню.

18. Який смак і запах у цих паличок?
Палички мають смак і запах хрону, але без гірчинки, більш м'який і ніжний. Товсті палички з більш різким і насиченим смаком і запахом, тоненькі більш ніжні на смак. Може бути трохи солонуватий присмак, але паличка не повинна бути дуже солоною. Сильний солодко-солоний смак вказує на застосування деяких синтетичних інгредієнтів для консервування і зберігання. ТОВ Мильні Горіхи таку продукцію не постачає .

19. На одній з паличок місцями зустрічається білий наліт, вона зіпсована?
Ні, палички не зіпсовані. Білий наліт – це виступила сіль, що міститься в рослині, яке росло на солонуватою ґрунті. Це нормально для даного продукту.

20. Забула прибрати паличку в холодильник, як зрозуміти що вона зіпсувалася?
Якщо паличка пролежала поза холодильника при звичайній кімнатній температурі кілька днів, то з нею нічого не станеться. Головною ознакою псування продукту є здуття упаковки для невідкритого Місвак і скислий смак для відкритого.

21. Я вийняла паличку з пакетика і зберігала у ванній в склянці з щітками. Через кілька днів паличка підсохла і чистити їй жорсткувато. Можна що-небудь зробити?
Необхідно розмочити кінчик палички в теплій воді протягом деякого часу. Паличка знову розм'якне і їй буде комфортно користуватися. Так потрібно буде замочувати кожен новий кінчик. Не варто замочувати всю паличку відразу т. к. розмокла паличка швидко зіпсується.

22. Нужно ли на Мисвак намазывать зубную пасту? И как это делать?
Мисвак заменяет не только зубную щетку, но и пасту. Мисвак содержит более 25 компонентов полезных для зубов. Поэтому надобность в зубной пасте отпадает. В этом главное преимущество Мисвака.

23. Можно ли чистить зубы Мисвком, если стоят брекеты?
Во время лечения брекет-системой нельзя жевать, кусать и грызть. По-скольку применения Мисвака связано с разжевыванием изначально достаточно жесткой палочки, то обычное применение Мисвака невозможно.

Мы можем предложить аккуратно попробовать следующий вариант использования:

1. Мисвак необходимо выбрать потоньше, т.к. у него будет более мягкая кисточка.
2. Зажать Мисвак ножницами и покрутить его в разные стороны т.о. образом легко снимается внешняя кора.
3. Размять Мисвак можно ножницами, но не той частью, которая режет, а с другой стороны, той частью, что между колечками. Так же размять Мисвак можно чем-нибудь вроде чистых плоскогубцев.
4. Получившуюся кисточку уже можно использовать для чистки зубов. Для выделения сока ее можно слегка покусывать т.к. она уже достаточно мягкая.

Також можна зробити настій з Місвак і занурювати в нього звичайну зубну щітку, хоча такий варіант, звичайно, менш ефективним. Крім того, цей настій можна використовувати для полоскання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner