Кошик
975 відгуків
+380 (67) 938-15-90
+380 (93) 857-46-46
+380 (50) 033-87-47
интернет-магазин • BEDUIN •

Масло чорного кмину. Як убезпечити себе і не бути обдуреним?

Масло чорного кмину. Як убезпечити себе і не бути обдуреним?

До відома...

Сьогодні на ринку широко представлені різні види сортів чорного кмину. Але, не будьте впевнені, що купивши бажаний продукт, віддавши не малі гроші, Ви придбаєте натуральне масло. Займаючись не один рік, з упевненістю можна сказати, що не менше половини всього представленого на ринку продукту, є не якісною, а в деяких випадках і небезпечним для Вашого здоров'я.

Як убезпечити себе і не бути обдуреним?

В цілому ознайомимо Вас з основними моментами при покупці масла.

Найголовніше – це контролювати безпосередньо весь технологічний процес виробництва (віджимання) олії. Чому? Так, тому що, з метою отримання наживи, виробник не гребує розбавляти продукт різними дешевими добавками, такими як соняшникова, пальмова олії, відпрацюванням другого і третього віджиму, а іноді навіть парафиносодержащие речовини). Тому наявність сертифікатів не завжди гарантує його якість, в цьому ми переконалися на власному досвіді.

При поставку перших партій, на початку своєї діяльності, довіряючи виробника, не отримували якісне масло, що змусило змінити підхід до даного справі. Реальність полягає в тому, що масло може бути зроблено не тільки на спеціалізованих заводах, а також в будь-якому місці (підвалі, підпільному цеху, або навіть на ринку під відкритим небом). Важливу роль відіграє вихідне сировину (насіння чорного кмину), з якого буде виготовлено масло. Пообіцявши і надавши Вам одні зразки насіння чорного кмину в подальшому у процесі виробництва можуть бути підмінені іншими не якісними. Ось чому дуже важливо контролювати від початку і до кінця весь технологічний процес, тобто від закупівлі насіння, їх зберігання, безпосередньо процесу холодного віджиму, розливу і доставки до кінцевого споживача. Також часто порушується процес виготовлення – тобто віджим здійснюється при високих температурах, що не припустимо, оскільки втрачається до 90 % корисних властивостей масла. Саме тому, тільки безпосередній контроль (тобто присутність на заводі представника) дає гарантію і впевненість в отриманні натурального і чистого продукту.

Кожну вироблену партію масла безпосередньо доставляємо з країни виробника під суворим контролем нашого представника.

*****************************************************

Масло чорного кмину, яке ми пропонуємо Вам, високої якості, вироблено в Єгипті під суворим контролем якості, привезене безпосередньо з заводу-виробника. Масло сертифіковано Міністерством охорони здоров'я Єгипту.

Є 4 види масла, в залежності від співвідношення масел, отриманих з сирійських та(або) ефіопських насіння чорного кмину:

 

100% сирійське масло "Сирійський":

- володіє приємним м'яким смаком, тому рекомендується дітям і людям, для яких більш міцні, нижче перераховані сорти, пити важко.

75% сирійське масло + 25% ефіопське масло "Саудийское":

- вже більше терпке на смак, рекомендується для профілактики і зміцнення імунітету.

50% сирійське масло + 50% ефіопське масло "Мулат":

- золота сердина, оптимальна пропорція ціни, якості та ефективності.

 

100% ефіопське масло "Ефіопське":

- найбільш ефективне, міцне і могутнє масло, особливо рекомендується при тяжких стадіях захворювань, таких як рак, цукровий діабет, виразках і т. д.

*****************************************************

Інші статті
 • Життєвий цикл аромату
  Життєвий цикл аромату
  Аромат — це невидима частина вашого образу і стилю. Він безпосередньо впливає на те, як люди вас сприймають. Ми готові розповісти вам все про те, як вибирати парфуми, куди їх наносити і як знайти ті ноти, які підкреслені ваш характер.
  Повна версія статті
 • Невелика інструкція щодо використання олійних парфумів
  Невелика інструкція щодо використання олійних парфумів
  На відміну від священнослужителів-преїв, які ми звикли розпиляти на тіло, волосся і одяг, масляні парфуми вимагають особливого обігу. Дуже важливо правильно нанести аромат, щоб він повністю розкрився і якомога довше зачаровувався.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner