Кошик
891 відгук
+380 (67) 938-15-90
+380 (93) 857-46-46
+380 (50) 033-87-47
интернет-магазин • BEDUIN •

Чорний кмин - Стимулятор Імунної Системи

Чорний кмин - Стимулятор Імунної Системи

Чорний кмин - Стимулятор Імунної Системи

 

В ОСТАННІХ ДОСЛІДЖЕННЯХ, що ПРОВОДЯТЬСЯ З ЧОРНИМ КМИНОМ вивчено його позитивний вплив на імунну систему. Посилюючи імунну систему можна полегшити або вилікувати багато захворювань і недуг. Щоб краще зрозуміти дію чорного кмину необхідно ознайомитися з короткою інформацією про функції імунної системи.

 

ЗАХИСНА ФУНКЦІЯ ОРГАНІЗМУ

Незважаючи на захисну функцію слизових оболонок бактерії, грибки та віруси постійно проникають в організм через пори. Подібним впливам ззовні протистоїть імунна система.

Мільйони клітин, подібно "винищувачам спеціального призначення" постійно циркулюють в лімфатичної рідини і крові. Деякі з них пізнають "недруга" і починають видавати сигнал, в той час, як інші руйнують чужорідні мікроорганізми (антигени) При появі інфекції ці білі клітини крові (лейкоцити), функція яких полягає у ліквідації елементів породжують інфекції, збільшуються в значній мірі. Лімфоцити, особливий тип білих кров'яних клітин, відіграють основну роль у захисній системі організму. Вони утворюються в кістковому мозку і звідти переміщуються в різні ділянки тіла. У здорової людини в крові постійно циркулює від 5 до 15 відсотків захисних клітин, які можна визначити в лабораторних аналізах. Інші спочивають в органах і стають рухомими тільки при виявленні антигенів. Лімфоцити виявляються в тимусе, кістковому мозку, апендиксі, селезінці, лімфатичних вузлах, мигдалинах і лімфатичної тканини кишечника .

Лімфоцити поділяються на В - і Т - лімфоцити, кожен з яких виконує певну функцію. В-лімфоцити утворюють антитіла, необхідні для ліквідації чужорідних речовин. Особливий вид В-лімфоцитів, званих "клітинами пам'яті" зберігають копію цих антитіл. При попаданні раніше потрапив вірусу в організм вдруге, навіть по закінченні багатьох років, відповідні антитіла синтезируясь, збільшуються у великій кількості. Т-лімфоцити виконують функцію самозахисту організму, надають миттєве протидія антигенів.

Більше половини Т-лімфоцитів у кров'яному руслі є клітинами-хелперами (помічниками). Вони активізують клітини-кілери", стимулюють утворення антитіл В-лімфоцитами і нейтралізують клітини, уражені вірусом. Т-лімфоцити підсилюють кровообіг в ураженій інфекцією області і забезпечують посилений сюди потік захисних клітин. Температура тіла збільшується і з'являється жар. Підвищений кровообіг і температура оказываютдальнейшую користь організму – висока температура знищує депо токсинів, що утворюються при будь захисної реакції організму і забезпечує їх виведення. У результаті імунна система, стає ще більш сильної, чим раніше. Інші Т-лімфоцити – це клітини-супресори (подавители). Вони відповідають за кількість циркулюючих в крові клітин-хелперів, необхідних для різних імунних реакцій.

Імунну систему, що знаходиться під захистом клітин-кілерів, можна порівняти з постійно знаходиться в бойовій готовності армією атакуючих солдатів і контролює миротворчої силою. При попаданні вірусу в організм, клітини-кілери надаючи протидія, нейтралізують його. Більшість "клітин-кілерів", за винятком деяких, при цьому руйнується. Решта активні "клітини-кілери" продовжили б протидія і по відношенню до власних клітин організму, однак, миротворчі клітини-подавители утримують їх від цього.

Нормально захисна імунна система організму функціонує при відповідній пропорції клітин-кілерів і клітин-супресорів. При великій кількості клітин-кілерів, клітинами-супресори не здатні їх утримати і тоді клітини-кілери знищують клітини самого організму. При підвищенні клітин-супресорів захисний механізм організму не в змозі надати протидію потрапили в організм речовин. При цьому з'являються сприятливі передумови для прояву недуг і хронічних захворювань.

Наслідками надмірно зниженого кількості "клітин-кілерів" в крові може бути:

· Схильність до інфекційних захворювань

· Невиліковні хронічні захворювання травної системи, наприклад, діарея

· Незрозуміла висип вірусного характеру

· Інфіковані ВІЛ, початкові стадії СНІД

При помітному нестачі "клітин-кілерів" імунна система може повністю вийти з ладу. Тоді ракові клітини, контрольовані до цього захисною системою організму, можуть безперешкодно збільшитися в кількості і, в гіршому випадку, привести до ракового захворювання.

Клітини-супресори, які в здоровому організмі утримують "клітини-кілери" від домінування, при своєму надмірно малій кількості, бувають не в змозі надати їм протидія. І тоді, "клітини-кілери" чинять протидію власних клітин організму, руйнуючи те, що їм слід було б охороняти в здоровому організмі. Этоназывается - аутоімунної реакцією. Надмірне збільшення в крові кількості "клітин-кілерів" може призвести до:

 

 • Різними формами ревматоїдного артриту, васкулитам, спондилиту і фіброзу легенів
 • Лейкозу
 • Різні формами гепатиту, цирозу печінки і нирковим захворюванням
 • Множинного склерозу і захворювань нервової системи
 • Епілепсії, алергій і діабету

 

АЛЕРГІЇ, АСТМИ ТА ІМУННА СИСТЕМА

Одним з найбільш ефективних сфер застосування чорного кмину є лікування алергічних захворювань і астми. Лікарські препарати, призначені для ослаблення симптомів алергічних захворювань і астми, часто дорогі в ціні і мають небезпечні побічні ефекти. Протягом століть масло чорного кмину застосовують в Азії та Близькому Сході як безпечний, ефективний препарат при алергічних ринітах, астмі, бронхітах, екземі і кропивниці (висипи).

Алергії та бронхіальна астма зазвичай є результатом підвищеної реакцій на нешкідливі речовини, з якими ми стикаємося в повсякденному житті – різного типу пилок, зважені порошинки, цвіль і лупа домашніх тварин. При попаданні цих речовин в організм людини, що страждає алергією, імунна система помилково приймає їх за шкідливі субстанції, надаючи протидія, знищує їх, в результаті чого виявляються симптоми алергії - чхання, нежить, закладеність носа, свербіж в очах, важке дихання і в гіршому випадку, колапс. У всіх випадках головну роль відіграє відповідна реакція імунної системи.

Масло чорного кмину містить ненасичені жирні кислоти, а саме ліноленову (Омега-3) і гамма-ліноленову (Омега-6), які є необхідними для нормальної функції імунної системи організму. При вживанні масла чорного кмину всередину, відбувається послідовність хімічних реакцій, в яких ці ненасичені кислоти беруть активну участь. Внаслідок цих реакцій утворюється арахідонова кислота, речовина, в свою чергу, сприяє синтезу простагландину Е1. Простагландин Е1 пригнічує речовини, що викликають алергії і налагоджує імунну систему. При тривалому курсі лікування олією чорного тмину, захисний механізм організму припиняє свою надмірну активність і знову знаходить баланс. Воно покращує стан людини, що страждає хворобами, породженими алергічними гиперреакциями, такими як астма, сінна лихоманка і екзема.

Одним з найважливіших компонентів масла чорного кмину є активний інгредієнт Nigellon. Завдяки його здатності розширювати і розслабляти мускулатуру дихальних шляхів, чинить ефект при лікуванні бронхіальної астми та респіраторної алергії. Він також зменшує виділення гістаміну в кров і надає , таким чином, протидія алергічних реакцій. Іншим активним інгредієнтом масла чорного кмину є тімогідрохінон, який також виступає в ролі антигистамина і болезаспокійливого засобу.

Звичайний раціон не забезпечує людини необхідною кількістю важливих жирних кислот, однак тривале вживання масла чорного кмину може зменшити симптоми алергії до 90 відсотків. Останні наукові дослідження підтверджують , що вживання 25 крапель масла або 2 капсул чорного кмину 3 рази на день, від 3 до 6 місяців, є недорогим і ефективним лікуванням алергії і астми. Крім того дана доза масла чорного кмину не має жодних побічних ефектів.

 

СЛАБКІСТЬ ІМУННОЇ СИСТЕМИ

На даний момент у багатьох сучасних країнах зростання інфекційних і алергічних захворювань досяг серйозного рівня. Все більше людей страждає на рак і Снід. Мільйони американців страждають хронічною втомою. В цілому, причина цього одна – порушення функцій імунної системи організму.

Причиною імунодефіцитного стану є важка фізична навантаження або тривалий стрес. Зниження фізичних навантажень , нестача харчування, наркотики, алкоголь, сигарети, лікарські препарати, радіація і забруднюючі речовини є доповнюючими факторами в даному процесі.

Порушення імунної системи проявляється по-різному. Про наявність імунодефіцитного стану можна запідозрити при:

 

 • Підвищеної схильності інфекцій
 • Наявність мікозі (грибків)
 • Тріщинах шкіри і сильному свербінні, наприклад, нейродерматите
 • Порушення травного тракту, діареї, значної втрати ваги
 • Частих рецидивуючих, незрозумілих тривалих болях
 • Зниженій працездатності, стомленні
 • Проблеми з кровообігом, імпотенцією

Для всіх перерахованих випадків рекомендується иммуноукрепляющее засіб - чорний кмин. Якщо, після кількох тижнів лікування чорним кмином, Вас продовжує турбувати стомлення, можна запідозрити персистування в організмі інфекції, виснажує імунну систему і порушує її нормальне функціонування. Після визначення і ліквідації інфекції, слід продовжити прийом чорного кмину ще протягом півроку, щоб надати можливість Вашій імунній системі повністю відновитися .

 

Навіть Імунна Система Потребує Тренуванні

При наявності тяжкої бактеріальної інфекції препаратами вибору є антибіотики. Але частий, регулярний прийом антибіотиків призводить до негативних змін: поряд з чужими бактеріями (породжують інфекції) гинуть і мікроорганізми, що утворюють нормальну мікрофлору в кишечнику, статевих органах, дихальні шляхи і шкіру. А при порушенні природного балансу грибки і чужорідні організми можуть легко розселитися і поширитися.

Знищуючи шкідливі мікроорганізми антибіотики, призводять імунну систему в пасивний стан. Поряд з швидким одужанням імунна системыа організму слабшає настільки, що хворий стаючи ще більш вразливим, готовий для чергової інфекції. Крім того, антибіотики пригнічують температуру, що, в свою чергу, перешкоджає виведенню токсичних речовин, утворених у процесі захисних реакцій організму.

У зв'язку з цим антибіотики слід приймати тільки у виняткових випадках. Найчастіше, ранній прийом чорного кмину зміцнюючи захисну систему організму, запобігає необхідність застосування антибіотиків.

 

ЗМІЦНЕННЯ ІМУННОЇ СИСТЕМИ ЗА ДОПОМОГОЮ ЧОРНОГО КМИНУ

Для деяких людей навіть короткочасне перебування під дощем викликає застуду, небезпечну серйозним інфекційним процесом. Незважаючи на успішний результат боротьби організму з інфекцією може з'явитися новий вірус. В результаті людина одужує тільки для того, щоб захворіти знову. Постійна схильність до інфекцій, часто має також психологічну першопричину. Люди, які перебувають в умовах надмірного стресу більше всіх схильні до захворювань.

Последние научные исследования подтверждают антибактериальное и противовирусное действие черного тмина. Долгое время, применяя черный тмин в виде традиционного лекарственного средства против простуды и вирусных инфекций, все еще являет собою лучший выбор для лечения многих болезней. В отличии от лекарственных препаратов синтетической основы, предназначенных для лечения простуды и гриппа, применение черного тмина в этих случаях поможет укрепляетиммунную систему, что помогает организму быстрее выздороветь и, в дальнейшем, противостоять другим инфекциям.

Прийом чорного кмину на ряду зі здоровим раціоном і регулярними фізичними вправами, чудотворно впливає на імунну систему. Наприклад, у разі, якщо відчули себе знесиленим, прийом 2 капсул або 25 крапель масла чорного кмину 3 рази на день протягом 6 місяців повністю зміцнить Вашу імунну систему.

Інші статті
 • Життєвий цикл аромату
  Життєвий цикл аромату
  Аромат — це невидима частина вашого образу і стилю. Він безпосередньо впливає на те, як люди вас сприймають. Ми готові розповісти вам все про те, як вибирати парфуми, куди їх наносити і як знайти ті ноти, які підкреслені ваш характер.
  Повна версія статті
 • Невелика інструкція щодо використання олійних парфумів
  Невелика інструкція щодо використання олійних парфумів
  На відміну від священнослужителів-преїв, які ми звикли розпиляти на тіло, волосся і одяг, масляні парфуми вимагають особливого обігу. Дуже важливо правильно нанести аромат, щоб він повністю розкрився і якомога довше зачаровувався.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner