Кошик
752 відгуків
+380 (67) 938-15-90
+380 (93) 857-46-46
+380 (50) 033-87-47
интернет-магазин • BEDUIN •

Корисні властивості олії чорного кмину

Корисні властивості олії чорного кмину

Масло чорного кмину – доступне засіб, корінням вона йде в східну медицину. У нього яскравий запам'ятовується аромат, який неможливо сплутати ні з яким іншим. Масло насичене корисними та поживними елементами. Багато експертів стверджують, що масло чорного кмину є справжньою панацеєю, воно здатне вилікувати практично від будь-якої недуги.

 

3349964038_w1280_h1280_dee8e861dd84330f089b5b6b10793d8c.jfif (900×900)

 

1. Лікує рак.

Хорватські вчені провели дослідження на гризунах. Вони оцінили протипухлинну активність компонентів, що входять до складу масла чорного кмину. Цими компонентами є тімохінон і тімогідрохінон. Вчені виявили, що ці речовини можуть привести до зниження кількості ракових клітин на 52%.

Тімохінон – активний компонент масла чорного кмину. Він славиться своїми антиоксидантними, протизапальними і протираковими властивостями, допомагає при лікуванні енцефаломієліту, цукрового діабету, астми і канцерогенезу.

Тімогідрохінон – один з найбільш потужних інгібіторів ацетилхолінестерази. Він зупиняє активність ферментів. Щоб вам краще зрозуміти всю важливість цієї переваги, зверніть увагу, що інгібітори ацетилхолінестерази використовуються для лікування таких станів, як апатія, хвороба Альцгеймера, аутизм, глаукома, слабоумство, шизофренія, хвороба Паркінсона та багатьох інших.

Масло чорного кмину унікальне своєю здатністю запобігати і лікувати рак. Згідно ще одному з досліджень, чорний кмин здатний впоратися з раком товстої кишки, передміхурової залози, підшлункової залози і легенів.

2. Оздоровлює печінку.

Печінка – один з найважливіших органів в організмі. В ній обробляється майже кожен токсин. А жовч, що виділяється печінкою, є необхідною ланкою для перетравлення жирів, підтримки здоров'я тіла і розуму. Завдяки желчегонному дії, масло чорного кмину допомагає усунути застій жовчі і очищає жовчні шляхи.

Тим, хто бореться з дисфункцією печінки з-за побічних ефектів будь-якого препарату, споживання алкоголю або хвороби, масло чорного кмину допомагає значно прискорити процес одужання.

3. Допомагає в лікуванні цукрового діабету.

Фахівці з індійського ради медичних досліджень повідомляють про те, що масло чорного кмину викликає поступове відновлення бета-клітин підшлункової залози і регулює рівень інсуліну в крові. Чорний кмин – один з небагатьох продуктів на Землі, який допомагає в запобіганні цукрового діабету першого і другого типу.

Згідно з проведеними дослідженнями, масло чорного кмину покращує засвоєння глюкози так само ефективно, як і метформін. Однак олія не виявляє побічних ефектів і володіє низькою токсичністю. Це важливо, тому що метформін є одним з найбільш часто призначуваних препаратів при діабеті другого типу. Він здатний викликати наступні побічні ефекти: здуття, запор, діарея, печія, головний біль, металевий присмак у роті, болі в м'язах і животі.

4. Допомагає скинути зайву вагу.

Журнал «Діабет і метаболічні розлади» опублікував дослідження, в якому систематично аналізуються рослини з жиросжигающие властивостями. Було виявлено, що масло чорного кмину – один з найбільш ефективних природних продуктів, що відповідають за контроль ваги.

Чорний кмин – це чудове протизапальний засіб, що допомагає людям скинути вагу так само, як допомагає діабетикам. Масло чорного кмину допомогло скинути зайву вагу багатьом людям, які страждають від ожиріння. Воно цілеспрямовано впливає на причини збільшення ваги: знижує апетит, нормалізує всмоктування глюкози в кишечнику і печінковий глюконеогенез, знижує рівень глюкози і холестерину в крові.

ПоÑ...ожее ÐзображенÐе

5. Допомагає побороти інфекції.

Масло чорного кмину може вбивати бактерії метициллинрезистентного золотистого стафілокока (МРЗС). МРЗС "переслідує" людей в лікарнях і будинках пристарілих по всьому світу, тому що бактерії стафілокока з часом набувають стійкості до антибіотиків.

Літнє населення найбільш схильне до ризику заразитися стафілококом, оскільки воно частіше піддається таких процедур, як: операції, введення внутрішньовенних трубок і імплантація штучних суглобів. Для того щоб уникнути зараження, необхідний міцний імунітет. На щастя, масло чорного кмину допомагає уповільнити і зупинити поширення метициллинрезистентного золотистого стафілокока і зміцнює імунну систему організму.

6. Хороший антиоксидант.

Масло чорного кмину має антиоксидантні властивості та інгібує реактивні види кисню. Згідно з дослідженнями, воно допомагає зменшити окисне пошкодження тканини мозку. Масло чорного кмину відновлює активність антиоксидантних ферментів червоних клітин.

7. Є антидепресантом.

Насіння чорного кмину стабілізують настрій, знижують тривогу. Масло чорного кмину можна вважати антидепресантом, воно має антиусталостным ефектом і зменшує активність нервової системи.

Антитревожные властивості масла чорного кмину пов'язані з збільшенням гамма-аміномасляної кислоти, яка є найважливішим гальмівним нейромедіатором центральної нервової системи людини.

8. Екстракт чорного насіння покращує пам'ять.

Дослідження, проведені за участю мишей і частково людей, продемонстрували позитивний вплив чорного кмину на пам'ять, увагу. Тому чорний кмин може розглядатися як потенційна харчова добавка для профілактики або уповільнення розвитку хвороби Альцгеймера. Незважаючи на те, що чорний кмин ще потрібно дослідити, було виявлено, що екстракт насіння чорного кмину (500 мг), прийнятий два рази в день протягом дев'яти тижнів, поліпшив пам'ять здорових людей похилого віку.

9. Сприяє травленню.

Для того щоб зупинити блювоту, можна вживати смажені насіння чорного кмину. Настоянка, приготована з насіння, корисна для лікування розладу шлунка, втрата апетиту, діареї, водянки, аменореї та дисменореї.

10. Захищає шлунково-кишковий тракт.

Насіння чорного кмину мають противиразковими властивостями. Згідно з дослідженнями, вони здатні захистити слизову оболонку шлунка (наприклад, від гострого пошкодження, викликаного алкоголем). Також масло чорного кмину значно знижує тяжкість ушкодження кишечника при некротизирующем коліті.

Масло можна застосовувати як протиглисний, жовчогінний засіб, для запобігання розвитку виразкових і різних запальних процесів, в якості дієвого засобу для лікування та профілактики гепатиту, гельмінтозів, гастриту, виразкової хвороби, холециститу, дисбактеріозу, коліту, жовчнокам'яної хвороби, панкреатиту, ентериту, цирозу і т. п.

11. Захищає від хвороб серця і кровоносних судин.

Згідно дослідам, проведеним на щурах, масло чорного кмину допомагає прискорити відновлення серцевої тканини після травми (наприклад, ішемія або реперфузія). Воно може бути корисно при високому рівні холестерину. Було виявлено, що прийом олії людьми з високим рівнем холестерину допоміг знизити загальний рівень холестерину і тригліцеридів.

Щоденне використання масла чорного кмину протягом 2 місяців допоможе знизити кров'яний тиск у пацієнтів з легкою гіпертензією. Масло чорного кмину зменшує щільність стінок артерій, попереджаючи серйозні захворювання серця.

Користь олії для серця і судин зумовлена комплексом ненасичених жирних кислот і різних видів вітамінів. Ці компоненти зміцнюють кровоносні судини, очищають їх від шкідливого холестерину і знижують артеріальний тиск. Масло можна застосовувати в доповнення до загального лікування варикозу, тромбозу, тромбофлебіту, вегетосудинної дистонії, артеріальної гіпертонії, ішемічної хвороби серця, атеросклерозу, захворювань серцево-судинної системи запального характеру.

12. Допомагає при астмі, риніті і проблеми з диханням.

Екстракт насіння допомагає зняти астматичні симптоми. Компоненти масла чорного кмину мають властивості, які сприятливо позначаються на легенях. Екстракт насіння допоміг значно поліпшити функцію дихання у жертв хімічної війни з порушеною функцією дихання. Масло чорного кмину зменшує симптоми риніту (свербіж, чхання і нежить).

13. Допомагає при лікуванні остеопорозу і артриту.

Масло чорного кмину показало потенційні антиостеопоротические ефекти. Воно ефективно при ревматоїдному артриті. Було відзначене значне скорочення болі в суглобах і припухлості, а також ранкової скутості в уражених суглобах.

14. Захищає нирки.

Насіння чорного кмину традиційно використовувалися для лікування і профілактики каменів у нирках. Масло чорного кмину здатне запобігти утворенню каменів у нирках.

15. Є антиэпилептическим засобом.

Масло чорного кмину може надавати протисудомну дію при педіатричній епілепсії. Воно надає протиепілептичний дію у дітей після перорального прийому. Протиепілептичні властивості чорного кмину обумовлені збільшенням гамма-аміномасляної кислоти, яка є найважливішим гальмівним нейромедіатором центральної нервової системи людини.

16. Пригнічує м'язові спазми.

Чорний кмин чинить спазмолітичну дію з-за антагоністичної активності кальцію.

17. Лікує хвороби сечостатевої системи.

Масло чорного кмину нерідко рекомендують людям, що страждають від уретритів, циститів, пієлонефритів і нефриту. Позитивний вплив продукту в цьому випадку пояснюється його протизапальні, бактерицидні і сечогінними властивостями. Так як масло чорного кмину має інтенсивним сечогінним ефектом, воно прискорює процес виведення шлаків, токсинів і інших непотрібних речовин з організму.

КарÑ'ÐнкРпо запросу масло черноÐ3о Ñ'мÐна польза Ðля женщÐн

Користь для жінок

18. Покращує лактацію.

Науково доведено, що насіння чорного кмину стимулюють вироблення молока під час грудного вигодовування у годуючих матерів.

19. Позитивно впливає на жіноче здоров'я.

Масло чорного кмину здавна використовували в народній медицині як еліксир для жіночого здоров'я. В даному продукті були виявлені корисні рослинні гормони, які сприятливо впливають на роботу жіночих статевих органів і допомагають стабілізувати менструальний цикл, а також покращують репродуктивну функцію.

Користь для шкіри

20. Робить шкіру молодою і здоровою.

Масло черного тмина питает кожу, поскольку оно богато незаменимыми жирными кислотами, такими как линолевая и линоленовая. Эти кислоты необходимы, поскольку они не вырабатываются организмом. Масло тмина богато и витамином Е.

Использование масла черного тмина помогает сохранить кожу молодой и здоровой. Оно тонизирует, увлажняет и смягчает кожные покровы. Уменьшает морщины, повышает упругость и тонус дермы. Нормализует функционирование сальных желез, устраняет покраснения и повышает регенеративные способности кожных покровов.

21. Исцеляет кожу.

В нашій шкірі міститься пігмент меланін, який захищає шкіру від пошкоджень. Він виробляється в судинній оболонці та епідермісі. Масло чорного кмину сприяє просуванню та інгібування меланогенеза (виробництво меланіну). Саме тому можна сказати, що масло зцілює клітини шкіри.

22. Усуває прищі і вугри.

Масло черного тмина применяется для решения проблем с высыпаниями на лице. Оно снимает воспаления, способствует скорейшему заживлению повреждений, уничтожает бактерии и грибки. Помимо этого, его рекомендуют при экземах, псориазе, герпесе, ожогах, грибковых поражениях дермы, бородавках, крапивнице и т.д.

Польза для волос

23. Стимулирует рост волос.

Масло черного тмина играет значительную роль в стимуляции роста волос путем укрепления волосяных фолликул, которые делают корни волос сильными.

24. Предотвращает выпадение волос.

Одним из самых уникальных преимуществ масла черного тмина является его способность предотвращать выпадение волос. Это связано с его мощными антиоксидантными и антимикробными свойствами.

25. Придает волосам естественную красоту.

Масло черного тмина обладает хорошими косметологическими свойствами. Оно помогает восстановить естественный цвет волос. Масло тмина оказывает смягчающий, очищающий, тонизирующий, питательный и разглаживающий эффект.

Польза для мужчин

26. Улучшает репродуктивную функцию.

Масло черного тмина увеличивает подвижность сперматозоидов, морфологию и концентрацию спермы у мужчин. Ежедневное потребление 5 мл (1 ч. л.) масла в течение двух месяцев улучшает качество спермы у бесплодных мужчин без каких-либо побочных эффектов.

27. Укрепляет мужское здоровье.

Масло черного тмина повышает потенцию и половую активность мужчины. Кроме этого, оно является хорошей профилактикой развития воспалительных процессов в мужских половых органах. Особое внимание на масло стоит обратить мужчинам, страдающим от бесплодия, аденомы предстательной железы и простатита.

 

Масло черного тмина высокого качества можно приобрести в нашем магазине 

 https://beduin.in.ua/p1290164711-maslo-chernogo-tmina.html

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner