Кошик
975 відгуків
+380 (67) 938-15-90
+380 (93) 857-46-46
+380 (50) 033-87-47
интернет-магазин • BEDUIN •

Як користуватися місвак (сиваком)?

Як користуватися місвак (сиваком)?

1. Очистити близько 1см Місвак від кори, - легенько надкусити кору по колу, затиснути між зубами і відтягнути (кора легко піддасться). Або елементарно обстругать (зняти) 1 см кори ножем.

 

2. Придавити Місвак зубами – очищений вами кінець, легенько розжувати, щоб паличка стала м'якою, а волокна роз'єдналися і стали схожі на звичну щітку.

 

3. Ретельно очистити зуби, мова, при цьому не забуваючи масажувати ясна (це особливо корисно при використанні Місвак - читайте про властивості місвак

https://beduin.in.ua/a186306-naturalnoe-sredstvo-dlya.html

 

4. Після чищення зубів обрізати використану кисть і покласти Місвак назад у вакуумну упаковку (або футляр)! Це дозволить зберегти в ньому природний рівень вологи.

Зберігайте Місвак в сухому, захищеному від сонця і вологи місці при кімнатній температурі

(16-20°C)

 

Якщо з будь-яких причин ваша паличка засохла і зменшилася в розмірі (а цього не станеться, якщо дотримуватися інструкції вище) – поставте паличку на ніч у воду, вона набере необхідну кількість вологи, і знову буде готова до використання! (замочувати слід тільки використовуваний кінець палички, або після замочування всій палички підсушити її, що запобігає швидку псування, зберігати паличку слід сухий)

 

 

Часті питання по використанню Місвак

 

1. З якого віку можна користуватися Місвак дітям?
Дітям можна давати жувати Місвак по трохи приблизно з 4-5 місяців. Місвак полегшує прорізування зубів. Однак, давати дитинці Місвак необхідно тільки при контролі дорослого щоб уникнути проковтування палички або травмування горла.

 

2. Як зберігати відкриту паличку?
Паличку, яку ви використовуєте в даний момент, можна зберігати разом з вашими предметами гігієни у ванній кімнаті. Паличку, яку придбали про запас і ще не використовують, краще зберігати у прохолодному місці в упаковці - у холодильнику, на дверцятах або у відділенні для фруктів.

Не варто зберігати Місвак в морозилці, т. к. заморожування - розморожування негативно впливає на якість Місвак, як на будь-природний продукт з рослин.

 

 

3. Як довго можна використовувати размочаленный кінець палички - поки сам не зітре або обрізати? А якщо обрізати, то коли?
Гігієнічність і максимальна «корисність» паличок Місвак забезпечується при використанні одноразово очищеного відрізка палички, тобто використання щоразу нового очищеного відрізка Місвак, зрізуючи використаний після кожного чищення зубів і ясен. Йоги рекомендують використовувати пензлик тільки один раз, оскільки вважають, що після використання щітка сильно інфікується і краще взагалі не чистити зуби, ніж використовувати щітку повторно. Саме тому вони не користуються звичайними багаторазовими зубними щітками. Не забувайте і про найцінніших речовин, що виділяються паличкою при намоканні і чищенні зубів, кількість яких буде природним чином значно зменшуватися після кожного використання. Але навіть після першого використання Місвак зберігає свою форму і готовий до використання повторно – це для екстремальних випадків, коли людина знаходиться далеко від дому, в поході і т. п.

 

 

4. Як їм чистити? Навіть після того як я разжевала пензлик, паличка занадто жорстка. Скільки часу її треба розжовувати?
Розжовувати потрібно до того моменту, коли всі волокна відділятися один від одного. Виходячи з досвіду, це досягається за 5-10 сильних стиснень пензлика бічними зубами. Тоненькі палички разжевываются швидше, товсті трохи довше. Крім того, жорсткість розжованих паличок також відрізняється. Тоненькі - більш м'які, товсті - більш жорсткі. Якщо паличка зберігалася без упаковки і підсохла, то її слід попередньо розмочити. Сухі палички мають дуже жорстку щетину. Також слід враховувати, що самі зуби бажано чистити бічною поверхнею пензлика, тобто не кінчиком пензлика, а поверхнею волокон. Передню поверхню зубів зручно чистити обертаючи паличку навколо своєї осі, а рух по очищенню тильній поверхні зубів приблизно такі, як коли прибирають зайву фарбу з малярської кисті про край банки. Кінчиками волокон слід чистити тільки між зубами.

 

5. Чи можна користуватись цією паличкою, якщо передні зуби реставрированиы – «нарощены»

(+ нерви видалені)?

Можна. Ніхто з наших покупців не скаржився на те, що нарощені зуби якось постраждали від Місвак. Навпаки, всі були дуже задоволені. Колір нарощенной пломби підганяється під природний колір Ваших зубів. Крім того, оскільки Місвак не містить агресивні відбілюючі компоненти, то і його використання не впливає на колір штучних вставок – пломб. Слід посмнить, що різні хімічні засоби для відбілювання зубів відбілюють тільки природні зуби, а «нарощені» немає. Тому, при їх використанні пломба може виділятися.

 

6. Не є протипоказанням до застосування вагітність або годування груддю?
Місвак можна використовувати під час вагітності та грудного вигодовування. Під час вагітності обмежують, як правило, вживання речовин, які можуть вплинути на скоротливу діяльність матки або здатні викликати алергію у дитини, але Місвак не володіє цими властивостями. У цьому плані він значно безпечніше зубних паст

Вважається, що під час грудного вигодовування матерям слід виключити з раціону деякі спеції, наприклад, хрін т. к. смак молока може не сподобається дитині. Місвак за смаком дещо нагадує хрін, але він істотно м'якше. Крім того, Місвак Ви не вживаєте в їжу, тому навряд чи він зможе вплинути на смак молока. З іншого боку Місвак благотворно впливає на процеси травлення, що добре як для мами, так і для дитини.

 

 

7. Як почистити внутрішню поверхню зубів?
Внутрішня поверхня зубів чиститься бічною поверхнею пензлика, тобто не торцем пензля, а її бічною поверхнею волокон. Руху вимітаючі, приблизно такі, як коли прибирають зайву фарбу з малярської кисті про край банки. Також можна відрізати маленький шматочок від палички приблизно 2 мм, розжовувати його в роті і потім покатати мовою з внутрішньої та зовнішньої сторони зубів

 

8. У чому відмінність свіжого Місвак від сушеного?
Свіжий місвак більш приємний у використанні, його волокна м'які і гнучкі, не пошкоджують десни. Смак свіжого місвак приємний, освіжаючий, яскраво виражений. Найголовніше - свіжий місвак більш корисний, оскільки в ньому міститься значно більше корисних речовин. Однак, у свіжого місвак значно обмежений строк зберігання, крім того, він також вимогливий і до умов зберігання (прохолодне місце). Сушений місвак не потребує особливих умов зберігання та термін придатності його практично не обмежений. Однак сушений місвак втрачає велику частину своїх унікальних властивостей, а смак його не настільки приємний, як у свіжого.

 

9. Чим відрізняються палички Місвак з корінців від паличок з гілочок?
Місвак з корінців більш гнучкий і соковитий. Їм зручніше користуватися. Гілочки більш жорсткі і менш соковиті.

 

 

10. А використання цих паличок можна поєднувати з гомеопатичним лікуванням?
Звичайно, але як в будь-якому іншому випадку, краще порадитися зі своїм лікарем. Серед наших покупців багато застосовують ГЛЗ та випадків їх антидотирования зафіксовано не було.

 

 

11. А він не псує емаль?
Місвак не псує емаль, оскільки в ньому немає абразивних компонентів. Однак, у випадку підвищеної стертості емалі зубів, та при запальних захворюваннях пародонта (гінгівіт, пародонтоз) рекомендуються використовувати більш тонкий Місвак, т. до. його пензлика більш м'які. Також слід стежити за тим, щоб Місвак не сох, т. к. у висохлого місвак пензлик набагато більш жорстка. Оптимальні умови зберігання – в пакетику в холодильнику. І звичайно, особливо у випадках з запальними захворюваннями настійно радимо використовувати кожен раз новий очищений відрізок Місвак. Це дозволить отримати максимальну користь від діючих речовин, якими володіє Місвак.

 

 

12. У мене після чищення Місвак зуби поболюють.

Сильно не тру, тільки щоб вичистити як слід. Що робити?

Слід дотримуватися наступних рекомендацій.

- чисть зуби тільки ВОЛОГОЮ паличкою. Якщо паличка підсохла – попередньо розмочити;
- кінчиками волокон слід чистити тільки між зубами;
- передню поверхню зубів чистити, обертаючи паличку навколо своєї осі, поперек зуба, так щоб обертання було направлено від ясен до краю зуба;
- бічні зуби і тильну поверхню передніх зубів чистити вимітаючими рухами, приблизно такими, коли прибирають зайву фарбу з малярської кисті про край банки.

 

13. А який у них термін придатності?
Термін придатності в закритій упаковці 12 місяців при температурі не вище +15 С, відкриту упаковку зберігати в холодильнику протягом 2-3 місяців. При кімнатній температурі термін придатності скорочується в 2-3 рази.

 

14. Чи Правда, що Місвак відбілює зуби?
Правда. Місвак дуже добре відбілює зуби, але тільки до їх природного кольору!

 

 

15. Сьогодні взяла чистити і десна і куточки губ сильно щипає.

До цього було все нормально. З чим це може бути пов'язано?

 

Швидше за все, це пов'язано з тим, що в ротовій порожнині з'явилася якась інфекція. Пряний сік Місвак служить індикатором. У цьому випадку рекомендується очищаючі процедури проводити частіше і кожен раз свіжої пензликом. Також рекомендується в таких випадках відрізати невеликий шматочок Місвак (2-3 мм) і ретельно пожувати його кілька хвилин.

 

 

16. Який смак і запах у цих паличок?
Палички мають смак і запах хрону, але без гірчинки, більш м'який і ніжний. Товсті палички - з більш різким і насиченим смаком і запахом, тоненькі більш ніжні на смак. Може бути трохи солонуватий присмак, але паличка не повинна бути дуже солоною. Сильний солодко-солоний смак вказує на застосування деяких синтетичних інгредієнтів для консервування і зберігання. Ми таку продукцію не постачаємо.

images_cms_image_000060320.jpg

 

17. На одній з паличок місцями зустрічається білий наліт, вона зіпсована?
Ні, палички не зіпсовані. Білий наліт – це виступила сіль, що міститься в рослині, яке росло на солонуватою ґрунті. Це нормально для даного продукту.

 

18. Забула прибрати паличку в холодильник, як зрозуміти що вона зіпсувалася?
Якщо паличка пролежала поза холодильника при звичайній кімнатній температурі кілька днів, то з нею нічого не станеться. Головною ознакою псування продукту є здуття упаковки для Місвак в запечатаній упаковці і скислий смак для відкритого.

 

 

19. Я вийняла паличку з пакетика і зберігала у ванній в склянці з щітками. Через кілька днів паличка підсохла і чистити їй жорсткувато.

Можна що-небудь зробити?

 

Необхідно розмочити кінчик палички в теплій воді протягом деякого часу. Паличка знову розм'якне і нею буде комфортно користуватися. Так потрібно буде замочувати кожен новий кінчик. Не варто замочувати всю паличку відразу, т. к. розмокла паличка швидко зіпсується.

 

20. Чи потрібно на Місвак намазувати зубну пасту? І як це робити?
Місвак замінює не тільки зубну щітку, але і пасту. Місвак містить більше 25 компонентів корисних для зубів. Тому потреба в зубній пасті відпадає. У цьому головна перевага Місвак.

А ще можна вологий місвак вмочити в порошок місвак. Його можна придбати у нас:

https://beduin.in.ua/p513695813-molotyj-misvak-naturalnyj.html

 

 

21. Можна чистити зуби Місвак, якщо стоять брекети?
Під час лікування брекет-системою не можна жувати, кусати і гризти. Оскільки застосування Місвак пов'язано з разжевыванием спочатку досить жорсткої палички, то звичайне застосування Місвак небажано.

 

 

Ми можемо запропонувати акуратно спробувати наступний варіант використання:

1. Місвак необхідно вибрати тонший, оскільки у нього буде більш м'який пензлик.
2. Затиснути Місвак ножицями і покрутити його в різні боки т. о. чином легко знімається зовнішня кора.
3. Розім'яти Місвак можна за допомогою підручних засобів так само, як ви робите це зубами до стану пензлика і тільки потім використовувати.
4. Отриману пензлик вже можна використовувати для чищення зубів. Для виділення соку її можна злегка покусувати т. до. вона вже досить м'яка.

Також можна зробити настій з Місвак як і будь-якого рослини і використовувати для полоскання ротової порожнини.

Інші статті
  • Життєвий цикл аромату
    Життєвий цикл аромату
    Аромат — це невидима частина вашого образу і стилю. Він безпосередньо впливає на те, як люди вас сприймають. Ми готові розповісти вам все про те, як вибирати парфуми, куди їх наносити і як знайти ті ноти, які підкреслені ваш характер.
    Повна версія статті
  • Невелика інструкція щодо використання олійних парфумів
    Невелика інструкція щодо використання олійних парфумів
    На відміну від священнослужителів-преїв, які ми звикли розпиляти на тіло, волосся і одяг, масляні парфуми вимагають особливого обігу. Дуже важливо правильно нанести аромат, щоб він повністю розкрився і якомога довше зачаровувався.
    Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner