Кошик
891 відгук
+380 (67) 938-15-90
+380 (93) 857-46-46
+380 (50) 033-87-47
интернет-магазин • BEDUIN •

Невелика інструкція щодо використання олійних парфумів

Невелика інструкція щодо використання олійних парфумів

НЕБОЛЬЩА ІНСТРУКЦІЯ

Використання олійних парфумів

 

У нашій статті ми не лише розповімо про основні правила використання олійних парфумів, а й розкриємо деякі секрети, які допомагають утримати улюблений аромат, але й постараємося захистити вас від помилок при їх застосуванні.

 

Основні правила нанесення олійних парфумів:
 

1) Наносьте парфуми лише на чисту шкіру.
Наша шкіра не лише витіснила свій неповторний аромат, але й утримує сторонні запахи. Щоб ваші духи не змішувалися з ними і пахли нормально і приємно, їх потрібно наносити на чисте тіло, бажано після прийняття водних процедур.
Маленький секрет. Для тих, хто ще не став щасливим власниками чарівної флори арабських духів, ми рекомендуємо вибирати для себе парфуми, описані нижче. Не слід оцінювати їхній запах з флакону, потрібно нанести парфуми на зап'ястку і через кілька хвилин поводити їм перед носом на відстані 20-30 см від обличчя. Саме таким чином ви зможете ліпше зрозуміти його і цінувати.

2) Наносьте парфуми на окремі ділянки тіла.
Духи слід наносити туди, де є вени, адже саме вони є найприємнішими місцями. Це дозволить духам давати сильніший аромат. До таких місць належать зап’ястя, ліктеві згини, плечі, віскі, сонна артерія. Але не слід наносити парфуми в область за вухами: велика кількість жирових залоз, які там знаходяться при контакті з маслами духів, можуть спотворити аромат. Якщо ваші ноги залишаться відкритими, можна нанести аромат і під коліна.
Маленьких секретів. Особливо слід зазначити, що аромат духів буде добре чути і залишиться з Вами надовго, якщо нанести його на вологе волосся.

3) Поміркованість у кількості парфумів.
Велика частина арабської парфумерії складається з маслини високої концентрації і має сильний густий аромат. Достатньо однієї краплі на місце нанесення, щоб аромат був з вами весь день.
Маленький секрет. Аромат духів з часом може стати приглушеним, щоб його знову розкрити, досить подвигатися. Рух розжене кров, і аромат знову повернеться до Вас.

4) Надання парфумів — це засіб для нанесення парфумів.
Більшість олійних парфумів не мають розпилювача. Для їхнього нанесення у флакон є спеціальний дозатор у вигляді палички або ролу. Якщо ж дозатора немає, можна використати власний палець: капнути духів на палець, а потім вже нанести їм на потрібну ділянку.

5. Багатошарове нанесення пахощів.
Якщо ваші щоденні косметичні засоби такі, як, шампунь, крем для тіла і рук не мають свого яскравого аромату, то спробуйте додати до них крапельку улюблених парфумів.

 

А тепер, як і куди не треба наносити духів:
 

1. Розтирати місця, на які щойно нанесли парфуми.
Багато людей звикли, що після нанесення духів на зап’ястки терти їх один об одного. Робити це не слід, тому що руйнування молекул руйнується і композиція. При такому ставленні аромат Вас тішитиме не довго.

2) Наносити парфуми не на чисту шкіру.
Запах поту, косметичні та медичні креми, залишки інших парфумів і пил можуть зіграти з вашим улюбленим ароматом злого жарту. Масли мають властивості взаємодіяти з іншими частинками і під їх впливом змінюватися. Як згадувалось раніше, найліпше наносити аромат на шкіру після водяних процедур.

3) Смішати на шкірі кілька парфумів.
Намагаючись створити свій неповторний аромат, змішавши кілька видів парфумів, ви швидше отримаєте дивний і не дуже приємний запах. Кожен флакон - це завершена композиція, яка в купі з природним запахом шкіри і стане ароматом унікальної, унікальної, Вашої!

4) Наносити парфуми в зоні бікіні.
Як ми вже згадували, аромат духів змішується з природним ароматом шкіри, а шкіра в зоні бікіні має особливий запах. Змішуючись з ним, парфуми можуть викликати в людей незвичний і неприємний звук.

5) Наносити парфуми на одяг.
Якщо надіти олійні парфуми на одяг, їхній аромат не розкриється, а неприємними наслідками будуть жирові жовті плями на улюблені речі.

 

Пам'ятайте, Схід - справа тонке і арабські парфуми вимагають особливого дотику!

Не забувайте про наші рекомендації,

і магія чудового аромату буде з Вами протягом всього дня!

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner