Кошик
752 відгуків
+380 (67) 938-15-90
+380 (93) 857-46-46
+380 (50) 033-87-47
интернет-магазин • BEDUIN •

Життєвий цикл аромату

Життєвий цикл аромату

Парфюм може:

 • зробити вас привабливішим,
 • змусити людей довіряти вам,
 • Як зменшити стрес
 • зробити вас впевненішими,
 • зробити вас пильнішими.

Що таке парфуми

Парфюм - це складна суміш того, що фахівці називають сирими матеріалами, або сировиною. Це можуть бути екстракти з натуральної сировини або синтетичні речовини.

Чим більше маслини, тим сильніший запах. А чим сильніший запах, тим довше парфуми залишаться на вашій шкірі.

Життєвий цикл аромату

Життєвий цикл аромату ділиться на три етапи, і його можна уявити у вигляді піраміди. Кожна з трьох секцій піраміди складається з окремих нот, які відкриваються по черзі, визначаючи, як саме ви будете орати.

 

Піраміди аромату називаються верхніми нотами, середніми нотами та базовими нотами.

 • Верхні ноти Це перший, найлегший запах, який ви відчуваєте відразу, як тільки завдаєте аромат. Верхня нота діє від 15 хвилин до 2 годин. Звичайні верхні ноти — це запахи квітів, фруктів і моря.
 • Звичайні ноти, які також називають серцем аромату, є головним елементом парфумів. Вони вивільняються після того, як затихають верхні ноти, і діють від трьох до п’яти годин. У більшості випадків аромати вашого серця використовують більш важкі запахи квітів.
 • Базові ноти З'являються останні. Вони ніби закріплюють аромат на вашій шкірі. Коли вони вивільняються, ви відчуваєте аромат у повному об'ємі. Саме вони залишаються на шкірі останніми і тримаються від 5 до 10 годин. Типові базові ноти — сандалове дерево, вітівер, ваніль, шкіра, дим, тютюн і мускус.

Лінійні та нелінійні аромати

Не всі аромати змінюються з часом і проходять через три етапи "життя". Є лінійні аромати, які пахнуть однаково з моменту нанесення на шкіру і до останніх акордів. Нелінійні аромати змінюються, коли людина взаємодіє з тілом.

І ті, і інші аромати нам потрібні.

Наприклад, якщо ви йдете на роботу, то, швидше за все, не хочете, щоб легкий і свіжий аромат з часом перетворився на густий, насичений му майстерний запах. З іншого боку, якщо перед вами чекає побачення, то перетворення цитрусових нот у спокусливі ноти ветивера буде більш ніж відповідним.

Витривалість і шлейф

Ці дві характеристики відповідають за те, як довго тримається аромат на шкірі і як її відчувають інші. Чим « довше» шлейф парфумів, тим далі він поширюється і тим чіткіше його відчувають інші.

Зрозуміло, що терпеливість і шлейф не обов’язково повинні бути виразними. Адже помітний парфум не завжди придатний. Порівняємо це з помітним вбранням: на бізнес-стрічу ви не одягаєте аляповату футболку. Подібно і парфуми повинні бути помірними, відповідними і приємними.

Як перевірити парфуми

 • Нанесите аромат на запястье и на сгиб локтя.
 • Перед тим як перейти від одного аромату до іншого, вам потрібно понюхати щось, що очистить ваші рецептори. Зазвичай для цього використовують каву в зернах, і цей запах підходить ідеально.
 • Спробуйте відчути всі акорди аромату. Не використовуйте паперові смужки, вдихайте аромат, який поширює ваша шкіра.
 • Після того як ви нанесли парфуми, прослідкуйте, як він змінюється. Зазвичай достатньо однієї години, щоб зрозуміти, як розкривається піраміда аромату.

Звертайте увагу на унікальність

Чоловіки часто вважають, що аромат не важливий. Декати, парфуми — це не та сфера, де слід бути оригінальним. Що ж, тоді треба подумати про те, що люди безпосередньо пов'язують запахи, спогади, враження, емоції.

Якщо ви не використовуєте унікальний аромат, ви пахнете так само, як і інші.

Ви уважно вибираєте, що одягнете сьогодні. Те саме можна сказати і про парфуми.

Як наносити парфуми

 • Наносьте парфуми на суху чисту шкіру. Бажано робити це після душі.
 • Наносите аромат на точки пульса. Ваше тіло буде поширювати аромат, ніби виштовхуючи його з поверхні шкіри. Почніть з найтепліших точок на тілі: грудей, шиї, нижньої щелепи, зап'ясток, згинів ліктей і плечей.
 • Відновлюйте парфуми лише тоді, коли це необхідно. Можна знову нанести його на зап'ястку, якщо здається, що аромат вщухає.
 • Не тріть шкіру після нанесення. Таким чином ви тільки зруйнуєте піраміду аромату і зробите всю композицію слабкою.
 • Не рекомендується наносити парфуми на одяг. По-перше, ви тестували його на своїй шкірі, а не на сорочці, і це означає, що ви не зможете передбачити, як поведеться аромат, розкрившись на тканинах.
 • Не використовуйте надто багато парфумів.

 

Аромат — це відкриття, а не заява. Люди повинні відчути ваш парфум, а не падати з ніг з перших нот.

Як продовжити термін  Життя парфумів

Щоб продовжити тривалість життя парфумів, тримайте їх у темному, сухому і прохолодному місці. Заощадження температури та вологості руйнує аромат. Те саме роблять і сонячні промені. Щільно закривайте флакон кришкою, щоб парфуми не випарувалися.


Аромат Це ще один спосіб виразити свою індивідуальність. Запах, який ви вибираєте, може привабити і розмістити до вас людей.

Після того, як ви знайдете "той самий" аромат, ви відчуєте неймовірний комфорт і задоволення від його використання. Крім того, парфумерія - це дивовижний, цікавий і дуже незвичайний інструмент, яким варто цікавитися і користуватися.

 

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner