Кошик
629 відгуків
+380 67 111 69 65
+380 50 033 87 47
+380 93 857 46 46
+380 67 938 15 90

Сурма, натуральні підводки, фарбування брів

Одним з найдавніших косметичних засобів для очей була і залишається сурма. Сурма, або кохль, – це сульфід сурми, чорний камінь, потовчений в порошок і розведений зазвичай касторовою олією, який використовують в якості фарби для вій і брів, а також для підбиття знаменитих східних «стрілок».

Найбільш якісним «чорним каменем» вважається той, який легко кришиться, має дрібні блискучі частинки, не містить сторонніх домішок і гладкий зсередини. Але сурма не тільки надає виразність очам і підкреслює їх красу, вона, крім того, дуже корисна для зору та підтримання гігієни очей. Нею підводять очі навіть грудним дітям, щоб «зміцнити очі». Кохль зміцнює очний нерв, лікує виразки і кон'юнктивіти, оберігає очі від різного роду запалень, надає очам блиску, корисний він і для літніх людей, чий зір ослаб. Кохль має і ще дно визначна властивість – відлякує комах, що важливо для жарких країн, де укус деяких комах в око може призвести навіть до сліпоти. Крім того, кохль водостійкий. Видаляти його краще всього оливковою (або будь-яким іншим рослинним) маслом.

Навіть сьогодні, коли існує безліч засобів для фарбування очей, популярність сурми не тільки не зменшується, а й зростає. У нашому інтернет-магазині ви можете придбати різні види сурми для очей.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2