Кошик
1623 відгуків
+380 (67) 938-15-90
интернет-магазин • BEDUIN •

Al Rehab (3 ml)

Компанія Al-Rehab заснована 1975 року в Центральній Аравії. Випускає стійкі олійні парфуми високої якості. Al Rehab — є одним із провідних виробників арабської парфумерії. Ці високоякісні парфуми виробляються з природних компонентів — квіткові олії, агарове дерево, сандал, мускус і рідкісні прянощі.

Al Rehab — провідний виробник парфумерії із Центральної Аравії

Арабські олійні парфуми Al Rehab — це чудова суміш на основі натуральних олій. Потрібна буквально маленька крапелька, щоб створити приголомшливий легкий аромат практично на весь день. Під час зіткнення з водою аромат посилюється, розкриваючись немов бутон прекрасної квітки. Арабська парфумерія має багатовікову історію. Чудові традиційні матеріали, витонченість традицій і дивовижна майстерність арабських парфумерів — те, що властиво арабським парфумам уже багато століть. Араби з любов'ю ставляться до ароматів, вважаючи якісну парфумерію показником вищої чистощі та прекрасного смаку. З глибин століть багаті арабcкі жінки, халафи та шейхи приділяли особливу увагу найкращим ароматам.

Арабські парфуми на олійній основі є продуктом прямого переганяння концентратів рослин і квітів. Вони повністю натуральні (без добавок хімічних складників, спирту та води). На відміну від великого ряду парфумів, вони не містять алкоголю і в його основі лежать лише концентровані олії рослин, тому вони не сушать шкіру та мають стійкіший і приємний аромат.

Всесвітню популярність фабриці Al Rehab принесли маленькі флакони-ролери, які легко вміщуються в кишені або дамській сумочці. Їх зручно використовувати та зберігати. А доступна ціна дає змогу легко зібрати справжню колекцію рідкісних ароматів чудової якості!

У східних ароматів немає чіткого поділу на чоловічі та жіночі. Іноді густі та важкі аромати ідеально підходять жінкам, і навпаки, легкі та квіткові прекрасно «лягають» на чоловічу шкіру. Цей принцип взяв за основу таку модну нинчі сріблясту парфумецію. Олійні арабські парфуми мають унікальну особливість — вони є в «СКЛАДІ ПОКОЮ» доти, поки людина не починає рухатися. У разі зміни температури тіла аромат починає пахощувати інтенсивніше, у вологій атмосфері або контакті з водою він розкривається з новою силою (купуйте прогулятися під дощем із краплею арабських парфумів на зап'ястках).

Al-Rehab ніколи не розкриває секретів своїх ароматів, оскільки східні парфуми мають залишатися загадкою. Але для спрощення Вашого виборуckуємо дати найточніший опис кожного.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner