Кошик
1711 відгуків
+380 (67) 938-15-90
интернет-магазин • BEDUIN •

Amas Al Ajmal Elite Parfume Oil (Dubai)

Високоякісні масляні духи Amas Al Ajmal Elite Parfume Oil виробляються в Арабських Еміратах тільки з натуральних інгредієнтів і не містять спирту, тобто чистий концентрат на масляній основі. Концентрована олійна парфумерія має цікаву особливість, знаходиться в стані спокою до тих пір, поки людина не починає рухатися. При зміні температури тіла пахощі починає розкриватися більш інтенсивно.

 

Масляні духи, стимулюють статевий потяг відносяться до класу афродизіаків. За характером свого впливу парфумерні масляні афродизіаки поділяються на два типи: класичні (фізіологічні) і импрессионные. Класичні афродизіаки оптимізують кровообіг, підвищують потенцію, стимулюють адекватну роботу залоз внутрішньої секреції, усувають фригідність. Импрессионные афродизіаки підвищують чуттєвість, пристрасність, підсилюють сексуальний потяг і ерогенну сприйнятливість, розкріпачують. Так само природні масла володіють лікувальними властивостями і сприятливо впливають на самопочуття і настрій людини.

 

Досить малої краплі для 10-годинної дії масляних духів. При зіткненні з водою пахощі масляних духів розкривається з новою силою.


Дуже великий асортимент. Позиції в процесі виставлення...

в виде галереив виде списка

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner